ANAOKULLARI

Biz öncelikle sizler gibi ,birer anne ve babayız. Tıpkı sizler gibi çocuklarımız için çalışıyor, çabalıyor onlara güzel bir gelecek sağlamak için çocuklarımız adına doğru seçimler yapmaya gayret ediyoruz. İşte tam bu noktada bizlerin üstelendiği en önemli görev ,kendi çocuklarımız da olduğu gibi tüm çocuklarımızın mutluluğunu düşünmek, onları aydın düşüncelerle donatmak, içlerinden harika sanatçılar, müzisyenler keşfetmek, geleceğin sporcularını çocuk yaşta keşfedip gelişmelerini sağlamak, doğru beslenmeleriyle sağlıklarını korumak, beden gelişimlerini takip etmek, sevgimiz, şevkatimiz, dikkatimiz ve ilgilimiz sayesinde ruhsal gelişimini anne babaları gibi önemsemek bizim görevimiz. 

Okulumuzda ‘’ Çocukların sınırları yoktur’’ yaklaşımından yola çıkarak çocuk merkezli bir anlayışla uluslararası okul öncesi eğitim programları uygulanmaktadır. 

Çakmak Kolejinde, sınıflar 16 kişilik olarak düzenlenmiştir. Sınıfların dışında Anaokulumuzda çocuklarımızın ihtiyaçlarına uygun açık, kapalı oyun bahçesi, kum havuzu, spor salonu, dans atölyesi, bilgisayar teknoloji sınıfı, yüzme havuzu, kütüphane, çok amaçlı, salon, müzik sınıfı, sanat atölyesi ve yemekhane bulunmaktadır. Ayrıca okulumuzun bahçesinde organik tarım alanı ayrılmıştır.

Çocuklarımızın Çakmak Kolejinden alacağı sevgi, ilgi ve eğitimle geleceğe güvenli adım atma isteğindeyiz. Bu durumda siz değerli anne ve babalarımız bizlerin en büyük ortağısınız. Birlikte çok güçlü bir bağ kuracağımıza inanıyoruz. Birlikte çıkacağımız bu uzun eğitim seyahatinde galip gelecek, öğrencilerimizle geleceğin aydın büyükleriyle birlikte gurur duyacağız.

http://www.cakmakanaokulu.com

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN