Sınıflarımız

Çakmak Kolejinde dokunmatik LED ekranlı akıllı takta teknolojisinin kullanıldığı tam donanımlı sınıflarımız mevcuttur. Ayrıca 24 saat internet bağlantısı, wireless, teknoloji ve tek kişilik sıralar kullanılmıştır...

Devamı
Salonumuz

Çakmak Kolejinde ulusal anma ve kutlama günlerinin, seminer, söyleşi, toplantı, panel, sosyal etkinliklerin gerçekleşeceği sinema ve tiyatro oyunlarının sergileneceği, açık oturum, konferan..

Devamı
Sanat Atölyemiz

Çakmak Kolejinde öğrencilerin yetenek ve yaratıcılık, duygu, düşünce ve izlenimlerini anlatabilmeyi estetik bir düzeye ulaştırmak için Görsel sanatlar eğitimi verilmektedir. Okulumu..

Devamı
Laboratuvarımız

Çakmak Kolejinde fen derslerinde öğretilen tüm konularla ilgili tam öğrenmeyi desteklemek için deneysel çalışmalar yapılacak ve öğrencilerimizin etkin katılım göstermeleri sa..

Devamı
Müzik Sınıfımız

Çakmak Kolejinde en güzel vurgulardan biri de müzik üzerinde yapılmıştır. Okulumuzda öğrencilerimizin kullanımı için müzik sınıfımız bulunmaktadır. Enstrüman eğitimi ilkokul 1,..

Devamı
Revirimiz

Çakmak Kolejinde öğrencilerimizin gelişimlerini ve sağlıklarını takip edecek tam zamanlı bir hemşiremiz bulunacaktır. Revirimiz tek yataklıdır. Okulumuzda uzman bir rehberlik ekibi bulunacaktır. Her ay belirl..

Devamı
Yemekhanemiz

Çakmak Kolejinde sabah kahvaltıları, öğlen yemekleri, ikindi kahvaltılarımız ve tüm ikramlarımız SOFRA GRUBU tarafından hazırlanmaktadır. Menülerimizi çocuk gelişiminde uzman diyetisyen ve &c..

Devamı
Dans Atölyemiz

Çakmak Kolejinde öğrencilerimizin yeteneklerini keşfedecek ve deneyimler sunacağız. Yeni serüvenlere birlikte yelken açacağız. Sanat dallarından bale/halk dansları ve modern dans derslerimizi yap..

Devamı